سری ایزولوگ™

ISOLOG™ SERIES

i702

Underlay

 i702 یک عایق صدای کوبه‌ای Underlay است. ترکیب منحصر بفرد مواد اولیه در این محصول دوستدار محیط زیست آن را به یک عایق مناسب برای قرارگیری زیر کف پارکت، لمینیت و موکت تبدیل نموده است. i702 برای قرارگیری در زیر کف نهایی طراحی شده و لذا علاوه بر واحدهای در حال ساخت، در ساختمان‌های‌احداث‌شده نیز قابل استفاده است. این عایق در کاربردهای متنوع بلحاظ آکوستیکی دارای عملکرد مناسبی هست و بکارگیری آن به ویژه در ساختمان‌های برند سازگار با محیط زیست توصیه می‌شود.

مشخصات فنی

عملکرد آکوستیکی

میزان عایق بندی صوتی در حالت Underlay حداقل 17 دسیبل خواهد بود.

عملکرد مکانیکی

نشست طولانی مدت i401 در بازه 0 تا 1 میلیمتر گزارش شده است، لذا طبق استاندارد می توان از آن مستقیما زیر فینیشینگ استفاده نمود.

ابعاد

به صورت رول عرضه می گردد. عرض آن 1 متر بوده و طول آن در حالت رول 6 متر می باشد. ضخامت آن از 3 تا 10 میلیمتر قابل تهیه است.

سری ایزولوگ™

ISOLOG™ SERIES

عملکرد عایق بندی صدای کوبه ای

بر اساس استاندارد BS EN 10140 در شرایط آزمایشگاهی عملکرد عایق در مقابله با صدای کوبه ای ارزیابی می شود. مرجع انجام این آزمایش در ایران مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است.

بررسی نشست طولانی مدت عایق

بر اساس استاندارد BS EN 1606 لایه عایق حداقل به مدت 123 روز زیر بارگذاری 200 کیلوگرم بر مترمربع قرار میگرد. با استفاده از الگوریتم استاندارد، نتایج تا زمان مورد نیاز مانند 20 و 30 سال تعمیم داده می شوند تا میزان نشست طولانی مدت محاسه گردد.