سری ایزولوگ™

ISOLOG™ SERIES

عایق‌های صوتی کف آوالوژی با نام تجاری ایزولوگ™، شرایط دلپذیری را در محیط زندگی و کار افراد رقم می‌زنند. سری عایق‌های کف ایزولوگ™ بر مبنای طراحی ویژه و انحصاری آوالوژی و از مواد پلیمری تولید می‌شوند. کارایی این عایق‌ها به لحاظ آکوستیکی شرایط مطلوبی را برای کاربران نهایی ساختمان که عموم مردم هستند رقم می‌زنند. همچنین طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که نه تنها خللی در پیشبرد برنامه‌های معماران و مهندسین ساختمان ایجاد نمی‌کند، بلکه به عنوان یک مکمل ایده‌آل زمینه مساعدی را برای تبلور دستاوردهای فنی آنان فراهم می‌کند.

سری عایق‌های ایزولوگ™ در دو دسته Underscreed و Underlay به راحتی نصب می‌شوند، سیستم Floating Screed که تحت عنوان سیستم کف شناور شناخته می شود شایعترین روش برای کاهش انتقال صدای کوبه ای است. تنها روشی که میتواند عملکرد بهتری نسبت به سیستم کف شناور داشته باشد استفاده از موکت یا فرش ضخیم به همراه Underlay است.

عایق های  ایزولوگ™  حداقل افزایش ضخامت در کف‌سازی را در پی دارند و آسوده از احتمال ایجاد هرگونه ترک، انواع کف نهایی متداول در ساختمان روی آن‌ها قابل اجرا است. کاهش انتقال صدای کوبه‌ای آن‌ها در محدوده فرکانسی 150 تا 3500  هرتز بسیار قابل ملاحظه‌ است.

جزئیات اجرایی

ID-US1

کف شناور با ملات

کف سازی نهایی

(سرامیک-سنگ- موزاییک)

ملات زیر سنگ

(طبق مشخصات مندرج در راهنما)

نایلون یا مشمع

(مورد نیاز در برخی دیتیل ها)

پوشش همپوشانی

(چسب برزنتی)

پوشش همپوشانی

(چسب برزنتی)

لایه عایق

نوار پیرامونی

راهنمای اجرا